Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2017, 17:42   #4076
BloodyMarry
 
BloodyMarry's Avatar
 
Reputacja: 1 BloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Clutterbane Zobacz post
W międzyczasie nowa mapa po zwiadzie:


Dzisiaj już nie opiszę, ale wiadomo o co chodzi.

e. A bylibyście zainteresowani konwersją na ACKS i grą do upadłego? Przejście na klasy ACKS wyglądałoby następująco - przy zachowaniu tego samego, siódmego poziomu:
a) Algrad - dwarven vaultguard (odpowiednik krasnoludzkiego wojownika)
b) Amira - mage oparty o CHA z mniejszym repertuarem zaklęć rzucanych spontanicznie
c) Anlaf - shaman (odpowiednik druida)
d) Elcadia - cleric albo priestess w zależności od tego, jak bojowa ma być (cleric jest taki bardziej bojowy, priestess bardziej magiczno-wspierająca)
e) Mawashii - mystic (odpowiednik mnicha)
f) Orryn - gnomish trickster (klasyczny gnom iluzjonista)
g) Petra - dwarven craftpriest (taki kowalo-kapłan)
h) Rashad - fighter albo venturer, w zależności czy bardziej kładłby nacisk na walkę jako przyszły lord czy eksplorację jako przyszły magnat.

Jak jesteście zainteresowani, mogę komuś zrobić konwersję na próbę, byście mogli na przykładzie ocenić, czy takie coś by Wam leżało. Najlepiej któremuś z graczy bardziej wrażliwych na punkcie zasad. Oczywiście postacie czarujące odczują przesiadkę, bo zdolności nie będą do końca takie same.
Jestem za :P Nie do końca wiem o co chodzi, ale jestem za
 
BloodyMarry jest offline