WÄ…tek: Wieczni Wojownicy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2017, 18:31   #4078
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Hm ja raczej byłbym zainteresowany, przeglądałem wcześniej SRD ACKS i miałem wrażenie że mechanika jest dość prosta, nie chciałbym czegoś bardziej złożonego niż 5 edycja.

Możesz spróbować z Rashadem, czy ten venturer umie jako tako walczyć i może magii używać?

Wisienki moze być niechętna magowi który ma multum czarów i musi codziennie wybierać które zapamiętuje, ale jeżeli dobrze rozumiem jest opcja grania spontanicznym.
Mogę Cię rozpisać jako wojownika, choć rozpisać to duże słowo.

Najważniejsze, co musisz zrobić jako gracz, to wybrać sobie trzy klasowe biegłości i trzy biegłości ogólne (lista tutaj). Nie powinno to być trudne, np. Acrobatics, Combat Reflexes, Weapon Focus, Knowledge, Leadership, Riding i z głowy. Koniec tworzenia postaci, bo resztę mamy.

Tylko jest jeden mały haczyk - jeśli chcesz być dalej kimś w rodzaju eldritch knight'a, to powinienem Cię w sumie rozpisać jako spellsworda, co jest zarezerwowane dla elfów, ale możemy to ograniczenie olać. Liczba biegłości ta sama, tylko listy inne (trzy z ogólnej, trzy z listy spellsworda).

Odnośnie Amiry - jest, tzn. oficjalnie nie ma, ale wg twórcy to co napisałem powyżej będzie ok.
 
Lord Cluttermonkey jest offline