Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2017, 22:51   #12
Slaaneshi
 
Slaaneshi's Avatar
 
Reputacja: 1 Slaaneshi ma z czego być dumnySlaaneshi ma z czego być dumnySlaaneshi ma z czego być dumnySlaaneshi ma z czego być dumnySlaaneshi ma z czego być dumnySlaaneshi ma z czego być dumnySlaaneshi ma z czego być dumnySlaaneshi ma z czego być dumnySlaaneshi ma z czego być dumnySlaaneshi ma z czego być dumnySlaaneshi ma z czego być dumny
Miałem w pracy około miesięczny, wycieńczający projekt, który sprawił, że nawet nie chciałem (a w zasadzie nie miałem czasu) patrzeć na tablet. Odtyka się u mnie już wszystko ale że projekt jeszcze się ciągnie to powrót do pogody ducha idzie mi bardziej powoli niż bym sobie tego życzył.

Tak czy inaczej Tom powinien wrócić na dniach.

UPDATE: zeszło mi dłużej, bo i rozkaz wymagał większej ilości kadrów. Kombinuję jak by tu ograniczać ich ilość, w końcu im krótsze sekwencje, tym więcej rozkazów mogę przetworzyć.
W sumie to miałem chyba nawet taką zasadę w regulaminie, co do złożoności zadań/przerywania według uznania i niewykluczone, że zacznę za ich pomocą przerywać przed końcem czynności, które długo trwają (są kadrożerne ).
 

Ostatnio edytowane przez Slaaneshi : 02-04-2017 o 18:45.
Slaaneshi jest offline