Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2017, 23:27   #328
Mike
 
Reputacja: 1 Mike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputację
Cytat:
- Jest możliwa w pewnym stopniu rzecz o jakiej mi się wydaje mówisz tu od paru dni. Ktoś z powiększony magiem może zabrać więcej powiększonych magów ze zbrojowni jako swoje. Powiedzmy kilka slotów. I po wyjściu przekazać je komuś kto nie ma tego abgrejdu ale ma tą samą broń. Jest to jednak ograniczone udźwigiem postaci który jeśli nie chce mieć się przeciążonej postaci jest dość niewielki. Natomiast w samej zbrojowni postacie bez wykupionego abgrejdu biorą standardowe magi. I koniec filozofii.
O to mi właśnie chodziło. O wzięcie z magazynu, na full, podwójne przeciążenie itd. A potem po wyjściu z magazynu rozdzielić magazynki.

Cytat:
Ja tłumaczę swoje a Ty upierasz się udawać, że nie dostrzegasz o co biega w tych tłumaczeniach.
Pokazuje lukę w mechanikę i jak można ją wykorzystać do ZŁYCH celów. Moim celem jest naprawienie tego. Gdybym chciał Twojej krzywdy to bym zajął się pokątnym dilowaniemm magazynkami przy następnym CH
 
Mike jest offline