Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2017, 10:20   #329
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Mike

- Ok dzięki za uwagi ale jakby co mówię jak jest z tymi magazynkami. Żeby potem jakiegoś zdziwienia nie było, że jakiś magów powiększanych dla każdego nie ma


@Lemi

- Nie wiem jak dokładnie ogarniasz sytuację. Ale Twój tekst w doc jest trochę dziwny. Napisałem Ci zboczonego komenta w doc ale jakby co powtórzę tutaj. Tekst o ranach Zcivickiego jeśli chcesz no to spoko, może być ale wówczas wypada tekst wskoczyć na sam początek jak jest zaraz po wyjściu z dżungli. Tam gdzie go wrzuciłeś już jakiś czas jesteście wewnątrz klubu. Chyba, że jakoś zrezygnujesz z tego wstępu o ranach to samo pytanie o walizkę wtedy jest jak najbardziej ok czy przed klubem czy w klubie. Poza tym pytanie w doc chyba powinno być skierowane do Black 0 a nie do Black 4 mam wrażenie bo to Black 0 wyrwał walizkę doktorowi.



@Buka

- W tekście z rańca dzisiaj jest pytanie do Twojej hirołsówy o imię. I masz rozpisaną część ekwipunku ale nie wszystko. Dziewczyny już dość dokładnie rozpisały co biorą została jeszcze Twoja hirołsówa co ze sobą zabiera.


@Klub

- Towarzystwo się rozłazi. Black 2 poszła z blondi na górę, Black 4 na zewnątrz, Black 7 na dół. Black 6 i 0 z doktorkiem są przy barze na parterze. Interesi mnie konkret gdzie kto idzie/zostaje. Jeśli nie będzie deklaracji do nocy/rana dzisiaj to każdy idzie/zostaje gdzie jest.


@Brown 2

- Mundurowi coś nie chcą się podporządkować Parchom czyli skazanym kryminalistom. Albo idziecie jako jedna grupa albo nie. Mundurowi zamierzają eskortować Brown 0 do punktu Brown 3 więc trzymają się razem. Czekam na deklarację reszty. Brak deklaracji uznam za przystanie na plan i szyk mundurowych. Daję czas na deklarki do nocy/rana.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline