Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2017, 14:19   #551
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
Mnie się podobało. Może mieliśmy przestoje, ale koniec końców wyszliśmy z tarczą. Tak trzymać! Chyba musze przeczytać podręcznik do Czarnego Oka bo system mnie zaciekawił. Przetłumaczono to może na polski? Jakiś czas temu wspominałeś ze masz najnowszą edycje, ale nie pamiętam szczegółów.

Największym problemem systemu jest jego mała popularność. Ludzie nie znają, to i większość przechodzi obok. Jakbyś otworzył rekrutkę w WH albo D&D to od graczy musiałbyś opędzać się kijem.


A grało mi się bardzo przyjemnie. Sprawnie i ciekawie piszesz, a świat i sceny wydają się żywe i interesujące. Jakby ci się chciało poprowadzić kolejną sesję w tym świecie i oczywiście kontynuować współpracę, to wiedz że Otto ciągle szuka dobrze płatnej pracy w ciekawym towarzystwie.
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.
Cattus jest offline