Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2017, 14:54   #266
Sapientis
 
Sapientis's Avatar
 
Reputacja: 1 Sapientis jest jak niezastąpione światło przewodnieSapientis jest jak niezastąpione światło przewodnieSapientis jest jak niezastąpione światło przewodnieSapientis jest jak niezastąpione światło przewodnieSapientis jest jak niezastąpione światło przewodnieSapientis jest jak niezastąpione światło przewodnieSapientis jest jak niezastąpione światło przewodnieSapientis jest jak niezastąpione światło przewodnieSapientis jest jak niezastąpione światło przewodnieSapientis jest jak niezastąpione światło przewodnieSapientis jest jak niezastąpione światło przewodnie
Ja już na tę turę skończyłem swoje wpisy, więc jeśli nikt więcej nie pisze i tak zależy na czasie, to mamy jeden dzień do przodu.
Chociaż Martinez miał zastrzeżenia co do moich dwóch wpisów po sobie, więc jeśli jakaś dobra duszyczka przerzuci swój post, to może uda mi się uniknąć kary...

Nie wiem co dokładnie oznacza "czas skrócony", ale Sophie po mszy biegnie na bagna, a tam pewnie będzie co opisywać. Ponadto będę dosyć niedyspozycyjny w ten weekend (Ardel pewnie wie dlaczego ), a później jeszcze w środę i czwartek.

Propozycja:
Co, gdyby zamiast dwóch tur na chybcika, zrobić jedną, na resztę niedzieli, z trochę dłuższym czasem odpisu, a potem tylko przypilnować dobrej kolejności wstawiania postów? Będziesz mieć jeden Ostatni Dzień Wstawiania Postów, który jest taki nieprzyjemny, zamiast dwóch, a ostatnimi czasy i tak niewszyscy piszą. Może taki dłuższy czas na niejako podwójną turę bardziej zmotywuje do napisania choć jednego wpisu?
 
__________________
Everything I've done I've done with the best intentions.
Sapientis jest offline