Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-03-2017, 00:35   #4
eugenes
 
Reputacja: 1 eugenes ma w sobie cośeugenes ma w sobie cośeugenes ma w sobie cośeugenes ma w sobie cośeugenes ma w sobie cośeugenes ma w sobie cośeugenes ma w sobie cośeugenes ma w sobie cośeugenes ma w sobie cośeugenes ma w sobie cośeugenes ma w sobie coś
Wytropić? - żachnął łowca. - O nie! Idę po synów i wracam za mury. Walka teraz, po zmroku to szaleństwo. Pomyśl, Alaryk już o tym wspomniał sami nie wiemy ilu ich jest, a jak wraz z nimi są Hobgobliny czy Orki? Co wtedy? - zapytał mężczyzna po chwili mówiąc dalej. - Jeśli jednak chcesz mi zaoferować pomoc przybyszu, to z chęcią ją przyjmę. Niemniej jednak nie mogę tracić więcej czasu i jeśli chcesz to musimy ruszać natychmiast. - po tych słowach myśliwy skierował się do wyjścia.

Sergor skinął głową na szept najemnika..

Wieś nikła w odcieniach szarości zapadającej nocy. Jedna z karczemnych dziewek zapaliła dodatkowe świece i naścienne kandelabry.

Krasnolud stał przed truchłem humanoida łapiąc się za swoją siwą brodę, gdy padły pytania od Kargara. Starzec spojrzał na łysego wojaka i rzekł - Prawda, cała północ, aż roi się od tej piekielnej plagi, ale pierwszy raz utrafiliśmy goblina w naszym lesie.Stara Kuźnia, to jedynie parę domów na krzyż zapełnionych owczarzami i kilkoma ludżmi żyjącymi z traktu. Liga nawet nie wie o naszym istnieniu. Jeśli ktoś tu dowodzi, to mogę nieskromnie powiedzieć, że ja. - Właściciel karczmy spojrzał w stronę grubej kobiety i rzekł. - Theta idź na górę i powiedz Róży, aby ostrzegła ludzi, niech czuwają.

Na twarzy Bree znajdującej się przy stoliku po prawej stronie malował się wyraz niepewności. Borivik siedzący w pobliżu powiedział z nieznacznym uśmiechem na twarzy -. Kergar słusznie prawi, nie ma co się wychylać. Poczekajmy tu we wsi do rana, a świecie Randal sprawdzi dla nas okolice. - spojrzał na blondyna i dodał szeptem. - i ruszymy jak najszybciej dalej w swoją drogę.


Informacja dla postaci co mają history +2 lub Proficieny history

Liga Srebrnych Miast to luźna konfederacji skupiająca największe miasta północy, na której czele znajduje się elfka Alustriel władczyni największego miasta regionu, Sylverymoon, Klejnotu Północy.

 

Ostatnio edytowane przez eugenes : 23-03-2017 o 00:49.
eugenes jest offline