Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-03-2017, 13:21   #10
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
Czyli sesyjka opierająca się na spiskowaniu i knuciu w bardzo nieprzyjaznym środowisku. Niezbyt czuje się w temacie, wiec byłoby to ciekawe wyzwanie. Nawet miałbym pomysł na postać! Jedynie ten doc mnie troszkę odstrasza, ale będzie mało graczy więc nie powinno być z tym problemu.

Skoro mamy być członkami, albo zalążkiem stowarzyszenia spiskowców to chyba powinniśmy się przynajmniej pobieżnie znać, jeśli nie całkiem nieźle. Kim chcecie grać? Ja myślę nad alchemiko - medykiem. Więc motywację do walki już bym miał.


Jeśli chodzi o świat, to czytając wstęp i oglądając obrazek odniosłem wrażenie że jesteśmy osadzeni mniej więcej w takim fantasy opartym na XIV/XV wieku? Czyli czarny proch mógłby wchodzić w grę, ale jako zabawka dla najbardziej majętnych albo alchemików.
Wizja zupełnie autorska, czy mająca jakieś konkretne inspiracje?
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.
Cattus jest offline