Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-03-2017, 21:18   #1
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Spotkanie LI - Warszawa [07.04.2017]

o/

Się witam.

Jakoże słuchy mnie doszły, że "fajnie by było", "szkoda, że marzec" oraz "jak dawno nie piliśmy", zakładam wątek dotyczący spotkania kwietniowego!
Pozostańmy przy sprawdzonej i klimatycznej miejscówce, szkoda zmieniać coś, co jest dobre Zapraszamy też osoby spoza Warszawy do odwiedzin! Akurat dajemy dłuższy czas do namysłu i zaplanowania podróży~

Przede wszystkim ustalmy co komu bardziej pasuje: piątek czy sobota, ewentualnie to i to, ale bardziej tamto. Te sprawy jednak przedyskutujmy postowo, w ankiecie podam jedynie weekendy.
Na cieplejsze miesiące proponuję plażę - niby nie pogramy za bardzo, ale posiedzieć, pogadać, pogrzać się i napić, też dobrze

Ale wracając do kwietnia, moje propozycje:
* 7-8 kwietnia
* 14-15 kwietnia (tak wiem, to święta wypadają :P )
* 21-22 kwietnia

Klikajcie w ankietę no i piszcie posty!
Ja na spotkanko na pewno wezmę Tajniaków. Mogę też Hobbita i Celestię, ewentualnie Tajemnicze Domostwo, ale w to ostatnie zazwyczaj ludziom się grać nie chce
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem