Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-03-2017, 22:25   #2424
Snigonas
 
Reputacja: 1 Snigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputację
Witajcie!

Nowy jestem tutaj, jakoś tak się złożyło, że dnia dzisiejszego, jakieś 10 minut temu postanowiłem coś zrobić z swoim wewnętrznym małym nerdem i poszukałem w Googlach "Sesje RPG". Tak też trafiłem tutaj. No i ten... Chcę się naumieć w RPGi, nawet online. :P

Pawłem mnie zwą, a pochodzę z małej wsi w Małopolsce, między Krakowem, a Katowicami.
Jako żem młody, bo lat 17 ino mam, to wiem niezbyt wiele o systemach, ale coś tam się orientuję (np. umiem rozróżnić Warhammera od D&D :v ).
Obracam się raczej w fantastyce z książek, też głównie ten gatunek czytam (Martin, Tolkien, Sapkowski, zaczynam Pratchetta), w grach podobnie, wolę realia fantasy od post-apo/sci-fi.
No i chyba w sumie to by było na tyle. Miłego wieczoru/dnia. c:

@EDIT. Zapomniałbym wspomnieć, brałem póki co udział w dwóch sesjach, obie nie do końca wypaliły, obie z autorskimi zasadami MG, u jednego był to zmodyfikowany silnik Fallouta (Ale świat fantasy), u drugiego przerobiony Warhammer Fantasy. :P
 

Ostatnio edytowane przez Snigonas : 23-03-2017 o 22:32.
Snigonas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem