Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2017, 09:45   #66
Goel
 
Goel's Avatar
 
Reputacja: 1 Goel ma wspaniałą reputacjęGoel ma wspaniałą reputacjęGoel ma wspaniałą reputacjęGoel ma wspaniałą reputacjęGoel ma wspaniałą reputacjęGoel ma wspaniałą reputacjęGoel ma wspaniałą reputacjęGoel ma wspaniałą reputacjęGoel ma wspaniałą reputacjęGoel ma wspaniałą reputacjęGoel ma wspaniałą reputację
Przeliczając, że nasze wspólne odpisy na tydzień wynoszą: jeden post mój, po jednym poście od Was liczę, że do końca kwietnia albo uda nam się dotrzeć na Wyżynę Skorpiona (jeśli droga będzie przebiegać bez problemu) bądź też do stolicy (jeśli będą problemy lub jeśli zechcecie pozwiedzać).

Stąd pytanie: czy chcecie zatrzymywać się w stolicy na dłużej? Czy uzupełnić zapasy i hajda w drogę?

Możliwości pracy po drodze: ponieważ poruszacie się główny traktem królestwa, na drodze jest całkiem sporo podróżnych. I zawsze znajdzie się okazja by zarobić 2-3 shiny dziennie (pomoc przy pchaniu wozów, ochrona, handelek rupieciami, naprawy w wykonaniu Saskii jako jacka). Oczywiście, możecie też zadeklarować (jak wskazała poniekąd Littleness), że zbaczacie w jakieś ruiny po hajsy lub rany kwasem / zakażenia wąglikiem. Dajcie znać to może w następnym poście uda się rozegrać już dotarcie do celu, kto wie?

I dziękuję za wyrozumiałość - ile razy zabieram się do prowadzenia czegoś brakuje mi potem staranności i opanowania by regularnie ciągnąć to dalej. Mam nadzieję, że po kluczowych wydarzeniach w lipcu trochę stabilniej czasowo będzie.

Odnośnie obecnej sytuacji postowej:

Okolica porośnięta jest niskimi krzewami rosnącymi w nieregularnie oddalonych od siebie o kilka metrów kępach. Idziecie z północnego zachodu więc da się wykorzystać zachodzące słońce - będzie świecić ew zwiadowcom w oczy i utrudniać dostrzeżenie Saskii. Dróg podejścia jest wiele - pytanie jak bardzo Saskii zależy na powodzeniu akcji i jak blisko chce dość. Innymi słowy: czy poświęca stat point na obniżenie poziomu trudności? Oczywiście, można też po prostu podejść drogą i zapytać, czy nie są aby zabójcami :P
 

Ostatnio edytowane przez Goel : 25-03-2017 o 12:26.
Goel jest offline