Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2017, 22:25   #212
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
- Zingger, wiem, że był upierdliwy, ale jednak trochę przesadziłeś - szlachcic zażartował, by zmniejszyć lęk pełznący mu zimną ręką po kręgosłupie. Mimo, że był rad, że to nie dziecko, rany bardzo ale to bardzo mu się nie podobały.
- To nie wygląda na robotę stworów z kanałów. Kto kurwa potrzebuje serca krasnoluda? I do czego? - zarówno w głosie jak i w treści wypowiedzi słychać napięcie. Lothar niemalże nigdy nie przeklina.

Po słowach Szkiełka, zły, że ktoś wyprzedził go z genialnym pomysłem na wymiganie się od brodzenia w ściekach, Lothar kiwnął głową.
- Sprawdź szybko, trzeba ruszać dalej. Każda kolejna chwila w tych kanałach przyprawia mnie o mdłości.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline