Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2017, 02:51   #213
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Techler przyglądał się oględzinom zwłok, jak się okazało krasnoludzkiego moczymordy z festynu.
- Żaden medyk czy inny badacz zwłok nie porzuciłbym tak ciała.- Zaczął uczeń czarodzieja kucając przy ciele zatykając noś. Ubranie a raczej szmaty przesiąknięte były smrodem i fekaliami i teraz po prostu waliło od trupa.
- Obawiam się, że do czegoś gorszego potrzebne było serce.- Wyprostował się i popatrzył po twarzach kompanów.
- Mój mistrz wspominał mi o magi czarnoksięskiej. Trochę też czytałem i uczono mnie by uważać na takie sprawy.- Zrobił znak młota na piersi i odetchnął płytko świeższym powietrzem lecącym po otwarciu włazu.

- Lepiej idźmy dalej i znajdźmy tego zielonego knypka. Módlmy się by nie spotkać kogoś kto stoi za tymi zwłokami khazada.- Podsumował i był gotowy do dalszej penetracji kanałów.
 
Hakon jest offline