Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2017, 10:19   #64
WolfSet
 
WolfSet's Avatar
 
Reputacja: 1 WolfSet to imię znane każdemuWolfSet to imię znane każdemuWolfSet to imię znane każdemuWolfSet to imię znane każdemuWolfSet to imię znane każdemuWolfSet to imię znane każdemuWolfSet to imię znane każdemuWolfSet to imię znane każdemuWolfSet to imię znane każdemuWolfSet to imię znane każdemuWolfSet to imię znane każdemu
Hrabia doskonale zdawał sobie sprawę, że towarzysze mogą próbować przekonać go do tego, by wyjechał z nimi jak najszybciej. Postanowił jednak być nie ugięty.
-Zgadzam się z tobą droga Rito, powinniśmy jak najszybciej zniszczyć ów posąg. Czuję jednak, że na wykładzie spotkam Alexisa z którym chyba wszyscy mamy niewyrównane rachunki. Po prostu tak długo jak ten człowiek żyje, będę się ciągle oglądał za siebie z obawą. Poza tym mam kilka pytań do Blumsteina. Jeszcze niedawno, patrzył bym z przymrużeniem oka na człowieka, który wykłada o czymkolwiek "metafizycznym", jednak w świetle ostatnich wydarzeń czuję potrzebę zadania temu człowiekowi kilku pytań. Nie nalegam by ktokolwiek z was został ze mną, postaram się do was dołączyć tak szybko jak to tylko możliwe. Wystarczy, że powiecie mi gdzie zatrzymacie się w Paryżu, a ja dołączę do was gdy tylko uda mi się do końca załatwić wszystkie sprawy w Londynie.
 
WolfSet jest offline