Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2017, 11:17   #40
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Talking

Super było poznać osobiście ludzi których znało się tylko z avatarów i postów . Aż się głupio przyznać, ale wszystkich Was polubiłam i teraz patrząc się na wasze loginy na lastinie będę się szeroko uśmiechać

Nami - dziękuję za wybór miejscówki - była boska i planuję ją jeszcze nie raz wykorzystać oraz komplement i już się nie mogę doczekać naszej wspólnej gry
Leoncoeur - gdyby ktoś mnie zapytał jak wygląda wiking wskazałabym mu na Ciebie (bez urazy)
Bounty - w pierwszej kolejności dzięki Tobie na tym spotkaniu przestałam czuć się stara (wybacz Vivianne )
Warlock - gdzie mogę znaleźć twoją grę?
Hazard - popieram Twoje stanowisko w kwestii jakości spotkania w całej rozciągłości.

Amon i Hakon - mam nadzieję, że uda nam się jeszcze kiedyś spotkać
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett

Ostatnio edytowane przez Wisienki : 26-03-2017 o 11:20.
Wisienki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem