Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-06-2007, 17:12   #42
sante
 
sante's Avatar
 
Reputacja: 1 sante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodze
„Jen? To ja jestem w Japonii?” Rozglądam się. „Ktoś tu musi znać angielski, w końcu kitajce po II wojnie światowej mają bzika na naszym punkcie...” Rozglądam się za łazienką. „Przydałoby się trochę zimnej wody, musze ochłonąć i otrzeźwieć.” W końcu znajduję ubikację, jest też zlew i lustro. Obmywam twarz lodowatą wodą, licząc na to, ze chodź trochę mnie ostudzi. „To nie jest przypadek, że jednego dnia jestem w USA, potem Londynie, a na koniec gdzieś w Japonii...” Patrzę na swoje odbicie w lustrze, tak jakbym tam chciał znaleźć odpowiedź na swoje pytania. „Trzeba by zagadać do jakiś młodych panienek, studentek... co by się dogadać z nimi.”
 
__________________
"War. War never changes" by Ron Perlman "Fallout"
sante jest offline