Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2017, 22:43   #60
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Dzyń dzyń dzyń, nowy post


Bix, Fenn, Nightfall w samym środku strzelaniny i przeważających sił wroga, mam nadzieję, że jasne co do zaistniałej tam sytuacji? Jak chcecie, mogę dorzucić jakąś mapkę, żeby było jasne co i jak... wasi herołsi mają z kolei jedynie czas na jakąś jedną, jedyną, błyskawiczną akcję w trakcie owej nawalanki, a odzwierciedlamy to mechanicznie jedynie akcją częściową (po tej decyzji pojedziemy zaś z całą sceną dalej). Mówiąc więc krótko, albo więc strzelacie/lejecie się dalej, albo wiejecie, tylko 1 akcja/1 decyzja jaką podejmujecie

Bulli tu chyba wiadomo co i jak... jest w miarę spokojnie, czas chyba na jakieś kombinowanie.

Vis ma przerąbane, a będzie jeszcze gorzej <spogląda wystraszonym wzrokiem na znaczek +18 w sesji> :PPP

Becky ach te decyzje, decyzje i szalona Macolitka... przy wskakiwaniu do hangaru panuje oczywiście zmniejszona grawitacja, więc się spada w miarę powoli.

To chyba wsio, pozdrawiam!

PS: Nie miałam czasu się zająć PD, mam chore dzieci
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline