Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2017, 04:19   #18
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Wszyscy

- Wrzuciłem w FAQ scenkę dla pomocy w fabule i scenerii startowej. Mam nadzieję, że chociaż nie zaciemni to komuś obrazu na start A w FAQ bo mi do pierwszego posta się nie zmieściło To taki szkic więc nie jest powiedziane, że właśnie tak będzie wyglądała w detalach sceneria sesji bo w końcu jeszcze BG tam muszą dojść




Cytat:
Pytanie pierwsze: Łączenie "gratisów" za pochodzenie jest dopuszczalne? Waham się po prostu nad Hegemonią, oraz Missisipi właśnie....
- Jeśli chodzi Ci o Cechy z Pochodzeń to nie. Nie można łączyć. Wybieracie sobie jedną tak jak to w podręczniku pisze.



Cytat:
Pytanie drugie: Czy musimy się skupiać na jednej Barwie? Osobiście nie czuję (bom nie grał za dużo) tych kolorów... Chyba bardziej do mnie przemawia opcja mozaiki; gdzieś jest lepiej i urywa ci tylko nogę, gdzieś gorzej i giniesz zdekapitowany nawet w latrynie.
- Chodzi Ci o Kolor? Jak tak to nie przywiązuję uwagi do kolorowania jak na prawilnego daltonistę przystało Po prostu prowadzę. A od Was oczekuję grania. Jak to zostawiam Wam sporo swobody w kreacji Waszych postaci i ich zachowań. Potem po prostu nakwyżej wyciągam z tego konsekwencje. Ale jeśli Ci to jakoś naświetli to nie jestem fanem Chromu. Nie spodziewajcie się po mnie chromowania no chyba, że jakas impreza by była. Pozostałe trzy są ok. Ale jak mówię to takie tam nazwy a ja po prostu prowadzę sesję nie patrzę jakie kto przyklei temu kolorowe łatki przyklei.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline