Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2017, 10:58   #598
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
Jak coś wrzucacie to chociaż to ogarnijcie, a nie doc jak żywcem wyjety i to jeszcze z gwiazdkami :P
Łusek, ogarnij swojego posta, proszę :<

Apropo posta. Mój jest Kolejka trwa tradycyjnie 5 dni do 03.04, chyba że wcześniej zaszarżujecie i wywołacie walkę. A coś mi się widzi, że jest na to spora szansa.

Z zasłyszanej rozmowy wynika, że na miejscu nie ma aktualnie tropicieli, bo szukają Abshura, za to jest znajomy Kendrickowi psion: Alor Xerth. No i kapłani, co ustalają właśnie ile ofiar im potrzeba do najnowszego rytuału.

Przejście aktualnie blokują Wam dwa szkieletowe wilki, które nie dostrzegają Bozafa dzięki jego sztuczkom magiczkom, ale następną osobę już raczej zobaczą.

Można się ustawiać na mapce bitewnej na jasno-zielonych polach. Bozafa ustawiłem odgórnie na stosownym miejscu.

A tu bonusowy link do doca dialogowego.
 

Ostatnio edytowane przez Gettor : 29-03-2017 o 11:12.
Gettor jest offline