Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2017, 11:37   #81
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Muszę przyznać szczerze, że śledzenie wątków w tej sesji - kiedy w domu mam malucha, a w pracy nie mogę używać forum (otwierać tematów) - jest o wiele trudniejsze niż przy pierwszym moim podejściu do tej sesji. Dlatego przypomnę, że jeśli pominę jakąś deklarację, nie wahajcie mi o niej przypominać. Czasami coś ma się nie wydarzyć/wydarzyć później bo tak działa świat, ale czasami na pewno zdarza mi się po ludzku zapomnieć. Po przypomnieniu na pewno albo wyjaśnię, albo dogramy.

Ta kolejka chciałbym, aby trochę posłużyła za przypomnienie i uporządkowanie. Działo się dużo, więc nawet jak Wasze postaci mają gdzieś spotkania i konferencje, to warto byście wrócili pamięcią do dalej niż 2 ostatnich kolejek, byśmy sobie odświeżyli wydarzenia może. Staram się już nie dorzucać wielu nowych wątków, ale świat podąża własną ścieżką i czasami trudno go okiełznać.

Terminu nie daję, bo nie wychodzą, ale im bardziej się sprężymy tym lepiej. Jak zawsze.
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead
Sekal jest offline