Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2017, 11:50   #30
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ardel Zobacz post
Ktoś kiedyś powiedział, że jak ktoś nie potrafi zrozumieć pomiędzy humorem a powagą, to robi się źle na świecie. Mnie bawią żarty rasistowskie, o homoseksualistach, religijne... A nic nie mam do innych ras, preferencji czy religii. Grajcie Jezusami!
Mnie na przykład nie bawią żarty, które mogą urazić kogoś innego i uważam, ze źle się robi na świecie kiedy ktoś nie potrafi uszanować uczuć innych ludzi. Jeżeli ktoś czuł się tym urażony, to było moim zdaniem wystarczające aby tą postać w tej grze odpuścić.
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett
Wisienki jest offline