Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-03-2017, 08:37   #11
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Jak wam idzie? Mechanika dopięta u większości postaci, a co z fabułą? Tło fabularne z mechaniki to minimum, które początkowo powinno wystarczać, ale pewne elementy nie są w nim uwzględnione (jak na przykład informacje o rodzinie i relacjach z najbliższymi itp.), więc wypadałoby to przemyśleć jeszcze przed rozpoczęciem sesji. Zaczynamy w ciągu najbliższych kilku dni

Trzeba jeszcze wybrać sobie Fellowship Focus. Polega to na tym, że wskazujecie postać innego gracza, z którą wasza postać czuje szczególną więź. Owa więź nie musi być odwzajemniona, drugi gracz może wskazać inną postać. Tym czymś wcale nie muszą być powiązania fabularne, a np. zwykła sympatia, podziw lub znajomość jakiegoś przodka postaci. Dzięki Fellowship Focus możecie regenerować Punkty Nadziei (Hope) bez korzystania z Fellowship Points (Punkty Bractwa - jest ich tyle ile jest postaci w drużynie, wspólna dla wszystkich pula, regenerują się co sesje, ale ja mam zrobiony podział na epizody, na początku których te punkty się regenerują). Natomiast jeśli osoba, którą darzycie sympatią zostanie ranna lub zginie, wtedy ryzykujecie otrzymanie punktów Shadow (cień/korupcja), które po skumulowaniu mogą przerodzić się w chorobę psychiczną. Coś za coś

P.S. Na mapie Dzikich Krajów narysowałem czerwoną linię. Jest to droga, którą wasze postacie udały się w stronę Gór Mrocznej Puszczy (Mirkwood Mountains). Teraz jesteście nieopodal Esgaroth, które też jest oznaczone na mapie (czasem trzeba sobie przybliżyć ją za pomocą narzędzia lupy). W oryginalnym rozmiarze ta mapa jest bardzo duża, ale z jakiegoś powodu Google Rysunki kompresuje mi ją i traci na jakości oraz rozmiarze.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019

Ostatnio edytowane przez Warlock : 31-03-2017 o 08:52.
Warlock jest offline