Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-03-2017, 17:46   #1
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
Total War Warhammer II

Może nie jest to wielkim zaskoczeniem, ale zapowiedzieli nam nowego totalwarowego łorhamera!

[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=fXxe897bW-A[/MEDIA]

Kampania ma kręcić się wokół Ulthuanowego wiru, a prać będą się lizaki, wysokie elfy, emo elfy i jakaś niezapowiedziana frakcja. Choć czy ja wiem czy znowuż tak niezapowiedziana? Co za stworzonko mamy na samym końcu trailera? Bez wspomnienia jakiej rasy nie da się wspomnieć historii Lizardmenów? Właśnie!

Co ciekawe, jeśli ktoś ma pierwszą cześć warhammerowego TW to będzie mógł sobie zassać dodatkową mapę do dwójki i zagrać kampanię na dwa kontynenty!


Słaby jestem w Total Wary, ale chyba kupie też drugą część żeby ponoobić Lizakami. W końcu wielki plan Przedwiecznych musi zostać wykonany, tak? TAK?! No. Dobrze że wszyscy się tutaj zgadzamy.

Wstawię jeszcze parę obrazków.













Macie Warhammera TW? Widzieliście wcześniej? Chcielibyście zagrać?
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.
Cattus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem