Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-03-2017, 21:11   #707
Gveir
Banned
 
Reputacja: 1 Gveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumny
Wiecie, Panowie, nie lubię się żalić, czy narzekać, bo to typowo kobiecy sport. Fakt jest taki, że jak kiedyś mówiłem z SG mnie odrzucili po testach psychologicznych, z wojska sam odszedłem, teraz odrzucili mnie z Policji, również po testach psychologicznych. Nie mam 20 lat, nie jestem świeżo po maturze, bo wtedy machnąłbym łapą i próbował w innych służbach, bądź mógłbym inaczej urządzać swoje życie, ale ja mam 25, zaraz 26 lat. Skończyłem studia, po których walczyłem o pracę w zawodzie, ale się poddałem. Wysyłałem CV w wiele miejsc, nawet w Media Markt czy Saturnie mnie nie chcą, w Levisie pracowałem dawniej, też zero odzewu. Kolega z dzieciństwa kończył na naszej Alma Mater identyczny kierunek. Dopiero po roku znalazł pracę na infolinii jakieś firmy windykacyjnej chyba, ale popadł w depresje. Rzucił się, gieroj, na informatykę ale ledwo co dźwiga ten kierunek, bo nie jest łatwo. Nawciskano nam kitów. W Policji nie wyszło, miałem skierowanie z UP na staż do Kancelarii PRM, ale dzwonię i wszystko zajęte. Staż w WKU? Telefonów nie odbierają. Razem z ojcem złożyliśmy dokumenty na stanowisko pracowników cywilnych MONu. Ojca przyjęli (co nie dziwne), a mnie nie. Dlaczego? Bo jestem zbyt wykształcony.
Nic tylko kurwa pierdolnąć się w katafalk, bo się żyć odechciewa.
 
Gveir jest offline