Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2017, 09:30   #93
TomaszJ
 
TomaszJ's Avatar
 
Reputacja: 1 TomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputację
- Proszę o spokój - gubernator Carl Cabbage łagodnym gestem dał znać żołnierzom by odstąpili - I proszę o ciszę. Chciałem przekazać najpierw wszystko szefom działów, w tym Pani Wielebna, dopiero później pozostałym, ale wygląda na to, że im szybciej wszystko stanie się jasne, tym lepiej. Proszę o uwagę. Gdy nasz statek kolonizacyjny uległ uszkodzeniu, Fundacja wysłała okręt, by sprawdził co się stało, stąd widzicie wokół jej przedstawicieli i wojsko. To nie zbrojny najazd, choć muszę przyznać że sam początkowo odniosłem takie wrażenie, o co nieco się z naszymi gośćmi posprzeczałem. Pan Benjamin przybył tutaj jako przedstawiciel właściciela kolonii, Fundacji, i ma pełne prawo do przebywania tutaj, podobnie jak pozostali ludzie będący na kontraktach, w tym my. Zaproponowałem mu przejęcie funkcji Pana DuVall, gdyż obecnie jest najwyższym rangą przedstawicielem Fundacji, tym niemniej odmówił. Wspólnie doszliśmy do wniosku, że lepiej na tym stanowisku sprawdzi się osoba obeznana z tutejszymi warunkami. Tym niemniej jest on przedstawicielem organizacji, która wysłała nas na tą wyprawę dlatego ma prawo - że tak się kolokwialnie wyrażę - wtykać nosa w nasze sprawy. Tym bardziej że nasza kolonia najwyraźniej padła ofiarą ataku - zginęła część pojazdów, wiele zapasów i cała broń. Śledztwo w tej sprawie poprowadzi szeryf Kalis, która będzie mogła za jakiś czas powiedzieć więcej. Wygląda jednak na to, że część z nas oddaliła się by osiąść gdzieś na własną rękę.
Póki co wracamy do normalnego funkcjonowania, grupy proszę o sprawną organizację i zastąpienie chorych i brakujących członków, zwłąszcza tam, gdzie brakuje przywódcy sekcji. Mam nadzieję że rozwiałem większość wątpliwości. Jeżeli są pytania, proszę o powstrzymanie się od krzyków i podniesienie ręki.
 
__________________
Bez podpisu.
TomaszJ jest offline