Wątek: Pay Off
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-06-2007, 23:45   #95
denis
 
Reputacja: 1 denis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwu
Kajzer spojrzał na nią z pewnym uznaniem , jakby wiedział co stało się w domku .
„Jestem w pracy „ powiedział i odwrócił się .

Miasteczko przez ktore przejezdzali wygladało na niewielkie ale bardzo schludne i zadbane .
Skoszone trawniki , pobielone chodniki ...
Esperanza zobaczyła ja jednym z trawników bawiaca się dwójke dzieci , gdzie indziej biegającego spaniela .
Mineli nieduzy sklep oraz mała , drewniana knajpke .Samochód zjechał z drogi na parking obok zabudowan sklepu i knajpy . Kajzer odwrócił się i wreczył esperanzu plastikowa kartę ...
Spojrzał pytająco na Esperanze „Idziesz sama zrobic zakupy , czy ja mam isc ? „
Westchnał cięzko i wysiadł z samochodu dreptajac w strone sklepu .
Po kilku minutach pojawił się z powrotem , niosac dwie wielkie papierowe torby wypełnione zakupami .
Otworzył tylne drzwi i postawił torby obok Esperanzy .
Ponownie wsiadł do samochodu i ruszyli . Domek numer 59 stał niedaleko kanjpki .
Samochód zatrzymał się ... Kajzer wręczył Esperanzy klucze ... „Witamy w K-07 „
Domek był niemal identycznie rozplanowany jak domek w którym miała rozmowe przed chwila .
Na parterze niewielki salon , kuchnia i łazienka na pietrze dwie sypialnie , niewielki pokoik i łazienka .
Wszystko czyste , zadbane i wysporzatane .
 
denis jest offline