Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2017, 18:33   #61
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Post pod postem ale minęło sporo czasu a nie chcę mi się w tym momencie znowu reuplodować:

1. Wrzuciłem posta z docka tak jak się umawialiśmy
2. Usunąłeś scenkę z cmentarzem z docka ? Szkoda chciałem to odegrać choć teraz rzeczywiście Adam będzie miał dużo rzeczy na głowie ale chciałem posprzątać cmentarz, wytropić te satanistyczne gnojki co go zdemolowały, upewnić się że to nie łowcy i ubrać biednego Malkava w coś wygodnego Może jakąś zwiewną szatę typu greckiego ? Niektóre osoby na spektrum autystycznym podobno nie lubią niektórych tkanin i wolą luźne rzeczy.
3. Dwie blond bestie skończone ? NIEEEE miałem nadzieje zobaczyć to spotkanie z Prawdziwym Tremere i wyciągniętą z Anity chorobę oraz jakie będzie to miało konsekwencje bardzo fajnie się czytało liczę na ciąg dalszy
 
Brilchan jest offline