Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2017, 22:20   #14
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Pytałem na GG i FB czy wszyscy są gotowi do przedwczesnego startu (ja jestem) i wyszło na to, że możemy zaczynać już teraz.

W drugim poście komentarzy dopisałem zasady pisania na doku, radzę przeczytać - nie ma tego wiele.

Odnośnie mojego posta:
Klikając na logo otworzy się wam link do symfonii LotR. Bardzo przyjemnie się przy tym pisało, więc pewnie czytać też nie będzie źle.

Na doku napisałem też taki tekst dla waszej informacji (Out-Of-Character):

Cytat:
Niech każdy na spokojnie zareaguje na scenę. Pozwólcie każdemu się choć raz wypowiedzieć zanim ruszymy z akcją. Macie przewagę liczebną, wrogów jest tylko trzech. W dodatku Saga (postać Proxy’ego) doskonale ich zna - Jonar, Kelmund, Finnar.
Jonar (ten typek na obrazku, którego paskudną mordę najwyraźniej widać) dobierał się kiedyś do Sagi w karczmie i mówiąc krótko; źle to się dla niego skończyło. Pochodzą oni z Esgaroth (Miasto nad Jeziorem, do którego zmierzacie), ale często bywali w Dale i zawsze sprawiali kłopoty.

Nie trzeba ich zabijać. Macie znaczną przewagę liczebną, dlatego łatwy test Awe powinien ich zastraszyć. Póki co nie są świadomi waszej obecności.
Tym samym zapraszam was na GDoca i gorąco zachęcam do odpisywania.

P.S. Pamiętajcie o dodaniu awatarów do panelu graczy. Koniecznie 200 px szerokości.

E.
Jeśli chodzi o pisanie postów, to początkowo wrzucacie post z opisem postaci, może z reakcją na to co się dzieje na doku też (uwzględniając tamte wydarzenia). A później będziemy wrzucać posty dopiero jak się zbierze odpowiednia ilość tekstu na doku (to też oznacza, że nie każdy będzie musiał pisać posta co kolejkę - wystarczy aktywność dokowa).
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019

Ostatnio edytowane przez Warlock : 02-04-2017 o 22:28.
Warlock jest offline