Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2017, 19:02   #63
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ps: a czytasz NWU, Miry i Aiko? - jest swietna
Czytam, czytam nawet trochę PW z Aiko wymieniłem na ten temat bo jej postać przypomina mi główną bohaterkę mojej ulubionej serii książek Anite Blacke Book Series - Laurell K. Hamilton

Szkoda Słowika a nawet miałem pomysł na fajną drużynową naszywkę dla nich sikorkę z słowikiem

Serio podziwiam jakie fajne przeróbki Hellsinga na klasyczny świat mroku potrafi wymyśleć Mira to już jej druga wersja Alucarda jaką widziałem Ankh to naprawdę ciekawa i logiczna wersja Hellsinga aż mi żal się zrobiło kiedy Sophie stamtąd wyleciała po pierwszej prawdziwej misji bo po treningach i tej misji zapowiadało się ciekawie

Osobiście mam nadzieje że Sophie dołączy do jakieś sfory sabatu Vinacolum rozwiązało by jej więzy z Andre i mogłaby go zabić choć to chyba nie pasuje do postaci ? W każdym razie nie cierpię tego dziada i chciałbym żeby dała mu nauczkę!

Z innej beczki wyczyściłem naszego wspólnego docka Amonie
 
Brilchan jest offline