Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2017, 22:26   #52
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Nami

- Aha. To tak to wygląda. To w takim razie nie wiem co się mogło stać z tym znikającym zapisem. Dałaś znać wczoraj o problemach z ekwipunkiem więc po rozpisaniu tutaj co było do rozpisania weszłem w Twoją KP i popisałem trochę o ekwipunku. Zeszłem od razu na sam dół doc więc nie potrafię w tej chwili powiedzieć czy jak otwarłem to był ten Formularz cały czy już wyglądał tak jak dzisiaj. No ja w każdym razie nie kasowałem i nie dawałem nikomu dostępu do Twojej KP. Nie wiem co się mogło stać. Ale przykro mi słyszeć, że spotkało Cię coś takiego. Szkoda Twojej pracy i tej historii postaci. W takim razie rozumiem Twoją sytuację i spoko możemy sobie darować ten Formularz. No i z pozostałej fabuły też wyłania się ciekawa postać Mam nadzieję, że jakoś uda nam się dogadać i dokończyć postać. Jakby coś było trzeba, to mów, pytaj no i w ogóle daj znać.



@Aiko

- Dostałem KP, odpala, postaram się ją sprawdzić jak najszybciej i jakby co dam znać.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline