Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2017, 08:37   #341
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Ty nie chwytaj mnie za słówka :P po co ci to? No po co ?:> wiedziałem że się tego czepniesz po prostu atak mu nie wszedł bo go rozpraszały dwa wilkołaki i po tym jak mu nie wszedł to już nie miał siły /oddechu / jak tam to dalej nazwać do dalszego ataku :P

A zresztą co za różnica ? Krzywda ci się jakaś dzieje? Nawet jakbym się mieszał w zeznaniach ?

Przyznam się że nie trzymam się jakoś super sztywno mechaniki teoretycznie na początku walki planowałem żeby miał dwa ATAKI ale uznałem że skoro ma na łbie dwa wilkołaki i wokół niego rzucają ogniem i machają gałązkami to spudłuje. Do tego ma minusy ze skowytu Franka w poprzedniej turze.

Jakbymbył wredotą to bym się upierał żeby kontynouwać walkę i wciskał wszystko na korzyść sowy ale nie uznaje podejścia do sesji typui MG vs gracze. Nie jest tak że tworzę przeciwników po to żeby was zgnoić jak widzę zangażowanie i dobre pomysły to czemu mam wam nie dać satysfakcji wygranej?
 
Brilchan jest offline