Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2017, 21:33   #115
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Pierwszy rzut MTMa dla Sharifa wyniósł 9 - w rezultacie mężczyzna nieźle poturbował się podczas schodzenia. Przy 10 zmarłby. Drugi rzut - 2 - oznacza, że pomimo wcześniejszych urazów dał radę uratować z jeziora i to obie osoby. Na dodatek miał pewne wsparcie istot trzecich, więc wszystko dobrze się złożyło.
Mój pierwszy rzut - 5 był na to, jak długo motorówka będzie "czekać na Imogen" zanim opuści brzeg i radośni campingowicze gdzieś popłyną. Gdyby Mag wyrzuciła 1, 2, 3 lub 4, to byłaby na miejscu przed odpłynięciem, przy 5 trafiłaby w ostatniej chwili. Mag jednak wyrzuciła 10, więc nie dość, że nie trafiła na czas, to jeszcze Immy zgubiła się i paliwo w quadzie wyczerpało się.
Mój drugi rzut dotyczył obrażeń Irene - wyrzuciłem 1, fenomenalny wręcz wynik, więc Finka upadła prosto w ramiona swojego ukochanego i nawet włos jej z głowy nie spadł. Nie powiem, że nie liczyłem na fontannę krwi
Natalie ma nową rozmówczynię zainteresowaną Kallem (osomożechodzić? :O), a Alice przybyła w idealnej chwili na dokończenie sceny przy jeziorze.

Zacząłem pisać na doku, rozwijając wątki niektórych.
 
Ombrose jest offline