Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2017, 00:54   #56
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
@Pipboy79 fajnie was się czyta. Mam nadzieję, że udadzą się wam warsztaty i zrobisz drugą edycję (gdy ja będę miał więcej czasu)

Powodzenia
- A w imieniu swoim i wszystkich co tu się dopomogli do tego pozytywnego odbioru dziękuję za dobre słowo



@Wszyscy

- Ok na tą chwilę sprawa z KP wygląda tak:

- Amelia "Angina" Gore - medyk z południa (Nami); sprzęt do zrobienia.
- Rononn - monter z Mississippi (Gien); sprzęt do zrobienia.
- Angela Renfro - fajter z Pustkowi (Czarna); sprzęt do zrobienia.
- Vex - kurier/motocyklistka z Detroit (Aiko); postać prawie skończona.
- Preacher - kaznodzieja (Grek); początkowe stadium KP.


- Widać no ten sprzęt został do zrobienia paru osobom. Jakby co i ktoś miał z tym trudność to niech nie dyga tylko się pyta. Ale ogólnie z góry mówię, że jakieś bandaże (5 g) to lepiej by każdy BG miał jakiś. I jak ktoś kupuje ammo to to jest luźne ammo i dobrze pamiętać by dokupić magi do posiadanej broni.


@Grek

- Jakbyś dał mi prawo edyty do KP naprawdę by to uprościło prace nad KP
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline