Wątek: Ulubione czasy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-06-2007, 14:36   #12
Marok
 
Reputacja: 1 Marok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnie
Ale na przykład taki mój system. W prehistorii wszystkie rasy co w średniowieczu, tylko że starsze i lekko inne (elfy mają skórę pomarańczową, a krasnoludy 2 m). Średniowiecze typowe. A postapokaliptyka - tylko ludzie (choć myślę nad jakimś dodatkiem). I co? Klasy magiczne w "postapokach" odpadają, a w prehistorii nic. Tylko nazwy klas ulegają zmianie. A poza tym to ten D&D to przykład. Może być Warhammer, Zew Cthulhu czy co wolisz. Ale wyobraź sobie Zew Cthulhu w postapokaliptyce... Normalnie mi ma przebacz.

PS. do poprzedniego postu - ha! Jednak ktoś ogląda ten temat. A rekrutacje nie zawsze.
 
Marok jest offline