Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2017, 00:11   #352
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Wszyscy

- To mówicie, że po dobie od tekstu w doc i półdobie od komentów o busu wsiadło dwóch BG? Hmm...No coś mi się widzi, że jak tak dalej pójdzie to tak będziecie wsiadać do końca tury a i to nie wiada czy się wyrobicie Więc zrobimy inaczej. Grupa Black pakuje się do busa i zasuwa ku swojemu CH. Black 5 prowadzi. Czarna niech się podeklaruje czy jedzie z nimi czy zostaje czy jeszcze coś innego.

- Inne akszyny (głównie prysznice) skończcie spokojnie w tej turze. Kto nie zdąży ten niech zakończy jakoś mniej lub bardziej sensownie i wrzuci w post czy teraz czy na koniec tury. Podwójna tura na zrobienie jednej scenki jest aż nadto w nadmiarze czasu na moje oko.

- Cohen, Lemi, Mike czyli ci co są na dole. Chcę od was deklarację czy idziecie po artefakt. Brak deklarki uznaję, że nie idzie. Para mundurowych (Karl i Elenio) są gotowi pójść. Jak będzie nudno i bez przygód powinno się udać wrócić przez te 10 min nim piętro skończy swoje akcje. No jak będzie ciekawie może być różnie. Jeśli będzie cisza do odjazdu busu to też znaczy, że nie idziecie.

- Jutro (w czw) odjazd spod klubu Parchobusem grupy Black.



----


Czwartkowa edyta



- Odpisałem w doc. Posunąłem akszyn do przodu.

- Wyprawa Black 6 i mundurowych z doktorem zakończyła się bez przygód. Wracają cali i zdrowi przed klub. Jak ktoś chce coś jeszcze zapytać czy pogadać z kimś z tej czwórki to proszę bardzo. Jak nie to cały fragment z doc można wrzucać już w post na moje oko. Coś niejasne to pytać.

- Grupa Black jest w busie na głównej drodze przed wjazdem wskazanym przez Karla. Karl wychodzi i wraca do klubu pieszo. Jutro (w pt) bus rusza dalej wjeżdżając w ten wjazd. Chyba, że dostanę inne deklaracje do mojego odpisu. Ja mam plana odpisać w dzień. Zwłaszcza deklarka Buki by mi się chociaż jeśli nie odpis przydała czy jedzie szybko czy wolno.

- Brown 0 z braku deklaracji zostaje w klubie. Podobnie jak trójka mundurowych i dr. Johansen.

- Zuz przysłała mi L4 na teraz i gdzieś do końca następnego tygodnia mniej więcej więc jej nie będzie.


---

Piątkowa edyta


- Odpisałem w doc. Grupa Black stoi w busie w przesiece przed przewalonym drzewem. Black 1 i 7 wyszli usunąć przeszkodę.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić

Ostatnio edytowane przez Pipboy79 : 07-04-2017 o 17:07.
Pipboy79 jest offline