Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2017, 10:11   #526
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Tworzyłem postać pod dowodzenie. Nie wiem jak prowadził postać MG przez ten okres, gdy nie miałem dostępu. Jedno jest pewne elf dałby nogę o ile nie będzie dowódcą, bo jako stary doświadczony żołnierz nie ma zamiaru służyć pod ochotnikami, ani gdy ochotnicy otrzymają dowódcze stanowiska, gdyż wie, że kończy się to zawsze rzezią.

Najważniejsze musiał bym się przebić przez 12 stron forum by wiedzieć co się działo, streszczenie to trochę mało, a jeszcze więcej stron komentarzy. Zatem jeśli elf nie jest ważny dla fabuły, czyli nie jest dowodzącym oddziałem strzeleckim rezygnuję. Za dużo czasu bym musiał poświecić by przebić się przez sesję i komentarze.
Nie wiem też czy po tak długim okresie nieobecności mógłbym się z powrotem wczuć w postać, w schemacie prowadzenia innym, niż miałem, gdy zaczynałem grę, czyli dowodzeniem oddziałem wojskowym.

Dziękuję wszystkim za wspólną grę.
Powodzenia w grze.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975
Cedryk jest offline