Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2017, 12:35   #887
Baczy
 
Baczy's Avatar
 
Reputacja: 1 Baczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumny
Panowie, pozwoliłem sobie stworzyć karczmę, Byczą Juchę, z dolnej warstwy jakościowych rejonów średnich. Mają stajnię dla Obsrańca, jakby co. Oczywiście nie musicie tam zostawać, ale napisałem, że pierwszego dnia tam się zdecydowaliśmy zostać, razem. A sam Aldric zostaje tam na stałe.

Ach, no i drogę też pobieżnie zarysowałem, mam nadzieję, że nie popsułem nikomu tym planów.

Wiele się nie rozpisywałem, może jeszcze nadrobię w kolejnej kolejce, jak już z gospodarzem pogadamy i nam wyjaśni, czy mamy się pozabijać, czy jak.

Ah, no i Aldric wypije to wino, trudno. Niech będzie. Może tym razem nie zatrute.

Znalazłem mapkę po angielsku, i nie wiem, jak po polsku ta dzielnica jest nazwana, czy dzielnica południowej bramy, czy po prostu południowa. To nazwałem południowa.
 
__________________
– ...jestem prawie całkowicie przekonany, że Bóg umarł.
– Nie wiedziałem, że chorował.
Baczy jest offline