Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2017, 15:13   #22
Gormogon
 
Gormogon's Avatar
 
Reputacja: 1 Gormogon ma wspaniałą reputacjęGormogon ma wspaniałą reputacjęGormogon ma wspaniałą reputacjęGormogon ma wspaniałą reputacjęGormogon ma wspaniałą reputacjęGormogon ma wspaniałą reputacjęGormogon ma wspaniałą reputacjęGormogon ma wspaniałą reputacjęGormogon ma wspaniałą reputacjęGormogon ma wspaniałą reputacjęGormogon ma wspaniałą reputację
Juri siedział w samochodzie razem z Sigal. Jego Honda stała zaparkowana pod blokiem, w którym mieszkał. Rano coś nawaliło w silniku i cały dzień był zależny od innych. Taki urok Azjatów.

Gdy stwierdził, że więcej już nie znajdzie na temat Martinena zwrócił się do towarzyszki.
-Słuchaj, niezły typek z tego ziomusia. Klub, w którym lampi się na panienki, to "Crystal Show"
na Lönnrotinkatu 19A. Droższy nawet od "Dolhausu"
- zaśmiał się Juri- Mam też numer jego fona, dzięki czarnym braciom wiem, że Matinen najczęściej dzwoni po żarcie na dowóz, w ostatnim czasie zabookował dwa razy miejsce w restauracji "Lappi Ravintola", a raz wykręcił numer burdelu "Red Lips". Reszty incomów nie ogarnąłem i raczej ich już nie ogarnę.
Szeroko uśmiechnął się do Sigal mając nadzieję, że dziewczyna nadążyła za jego szybkim wywodem.

Juri postanowił, że dzisiaj prześpi się we wspólnej bazie. Miał nadzieję,
że wywiąże się jakaś ciekawa rozmowa i nie zarwie całej nocy grając
w MMORPG. Hondą natomiast zajmie się w wolnym czasie.
 

Ostatnio edytowane przez Gormogon : 08-04-2017 o 15:16.
Gormogon jest offline