Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2017, 09:12   #10
sunellica
tajniacki blep
 
sunellica's Avatar
 
Reputacja: 1 sunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputację

-UFOOOO! - zakrzyknął HG na widok futurystycznego miejsca w jakim się znalazł. Jeszcze przed chwilą kręcił filmik instruktażowy dla zawodników Gaki no tsukai, na temat ruchu obrotowego bioderkami, a tu proszę!
Wspaniałe, przeszklone drapacze chmur. Kolorowe neony. Kolorowi ludzie. Kraj podobny do tego z którego pochodził, tylko akcent jakiś dziwny. To na pewno nie była jego Japonia, a więc co? AMURIKA?! MEJBI!

- HERO MAI FRENDO! - zakrzyknął swym wspaniałym barytonem karzełka do kręcącej go ukradkiem kamery. - Lubisz skórę? Lubisz testosteron? I co najważniejsze… LUBISZ NA OSTRRROO?! - Wyszczerzył się w lubieżnym uśmiechu, creepa spod katolickiej szkoły dla dziewczynek, kręcąc opiętym w lateks tyłeczkiem. - TAAAAK! Widzę to w twojej soczewceeee ty mała, nieczysta kamerkooo… oh i ty przystojniaku! - Oblizawszy usta, klepnął się w wypięty zadek, przyprawiając operatora o niepokojące swędzenie własnych czterech liter.

-OH YAAAA! HAAAADO GEIII, WKRACZA DO AKCJI, PILNUJCIE SWOICH MENÓW PANIENKIII!!! - ryczał na całe gardło, robiąc przysiady przez zomem. - Jesteście gotowi? Cooo? Nie słysze was… głośniej, głośniej. OUU YEAAAAAA!!! RUSZAMY!


- Nani, nani?! Że co ja niby mam gotować? - Zdziwił się Japończyk na widok kuchni obstawionej jupiterami i kamerami, całkowicie ignorując nienormalność pozostałych uczestników konkursu.
- Cóż w takim razie… SPÓŹNIONYCH WALENTYNEK DZIOBKIIIII!!! - zapiał niczym kurak, zamierając na chwilę w dziwnej pozycji przed jedną z kamer.


-Hmmm czołem czołem przystojniaku - Podskoczył zaraz do Lucyfera, hipnotyzując go swoim twerkiem. - Mmmm yeaaa, co się patrzysz staruszku? Zazdrościsz mi soczystych ud? - zwrócił się po chwili do czarnego w białym garniaku.

 
__________________
"Sacre bleu, what is this?
How on earth, could I miss
Such a sweet, little succulent crab"

Ostatnio edytowane przez sunellica : 11-04-2017 o 09:18.
sunellica jest offline