Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2017, 09:42   #29
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Czeka nas teraz podróż do siedziby króla Thranduila. Dystans wynosi 50 mil, idziecie karawaną na piechotę, ciągnąc za sobą obładowane towarami wierzchowce, ale za to ścieżka jest często uczęszczana i wyraźna. Podróż potrwa zatem niecałe 3 dni. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to przed zmierzchem powinniście być na miejscu. Teraz ważna rzecz. Podczas podróży każda z waszych postaci musi pełnić jakąś rolę. Więcej niż jedna postać może pełnić daną rolę, z wyjątkiem przewodnika (Guide) - w tym przypadku tylko jeden bohater może być przewodnikiem. Poniżej lista dostępnych ról:



Poza oczywiście samą narracją i podziałem zadań (np. Huntsman dba o zdobywanie pożywienia dla innych podczas długich wędrówek, Scout szuka miejsca na obozowisko lub nowych ścieżek), role stosuje się w przypadku, gdy podczas testu zmęczenia wypadnie komuś na kości Oko Saurona (11 na zwykłej k12). Ta osoba jako pierwsza napotyka się na przeszkodę (może być to zawalony most, zasadzka itp.) i na ogół ją dotyczą jej konsekwencje (nie w każdym przypadku, ale jeśli wylosuje mi ranę, to wybrana postać podczas podróży dozna poważnego uszczerbku na zdrowiu).

Dlatego proszę was wszystkich o zabranie głosu i wybraniu dla siebie odpowiedniej roli. Jest mi to potrzebne do opisania waszej podróży.

Mała podpowiedź:

Przewodnikiem (Guide) powinna być osoba z wysoką (lub najwyższą) wartością Travel.
Zwiadowca (Scout) potrzebuje do swojej pracy umiejętności Explore.
Myśliwy (Huntsman) podlega pod Hunting.
Wartownik (Look-out Man) będzie potrzebować wysokiej Awerness.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline