Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2017, 16:40   #132
druidh
 
druidh's Avatar
 
Reputacja: 1 druidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Tabasa Zobacz post
dru, to tylko mapka poglądowa, w zamyśle szerokość hallu w głąb domu miała być mniejsza, więc gdzieś tam pod ścianą stoi sobie szafka, ale raczej coś takiego, więc Seer będzie mogła skorzystać z szuflad.

Co do okien w hallu, to są tylko za plecami Virginii - te zaznaczone liniami przerwy na mapce, to drzwi - te po lewej do salonu, te u góry mapki do drugiego korytarzyka z jadalnią. Mam nadzieję, że jakoś to wyjaśniłam i trzyma się to kupy W rysowaniu mapek nie mam doświadczenia
Spoko, ale za plecami Virginii pisze ze sa glowne drzwi, czy ja dobrze rozumuje?
Przewalenie szafki odpada, ja na takie cos mowie komoda wiec Seer zlapie to za kant i pociagnie do siebie tak zeby sie odslonic od napalonej dziewczyny. Jako ze sila nie jest moim najslabszym atrybutem to moze sie udac. Nastepnie zagladamy do szuflad i co ciezsze rzeczy leca w kierunku Virginii. Noz lub cos ostrego jak są zostana przezornie zatrzymane przy sobie.
Btw w tej sytuacji Seer bedzie miec za plecami te pozostale drzwi. Czy ona wie gdzie one prowadza?

Edyta:
Mozecie spokojnie zakladac ze wazon znajduje sie gdzies w okolicy glowy Pani V.
 
__________________
by dru'

Ostatnio edytowane przez druidh : 11-04-2017 o 16:53.
druidh jest offline