Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-04-2017, 22:09   #403
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Micas

- Ehran nie pokazuje się na forum od początku roku. Nie wiem co z nim. W każdym razie tak mówię tylko jakby pw nie było odpowiedzi od niego.

- A co do sesji.

1 - Właściwie jak mamy odpisywać? Bo masz w poście parę dni i wątków. Mamy pisać na ten ostatni o ataku czy te inne też? Znaczy pewnie możemy ale nie wiem czy to coś realnie zmieni.

2 - Ilu może być tych partyzantów w okolicy? Przynajmniej tych o których zdajemy sobie sprawę? I tak mniej więcej jakie są proporcje tych Volgitów do reszty u nich?

3 - Przekazałbym tą info o napaści na tą wiochę z walizką naszym. Tak mówię jakby ktoś odpisywać chciał post, to, że mój hiroł mówi o tym.

4 - Czy jak tam się urywamy na koniec posta to jakoś widzimy napastników? Tak by otworzyć ogień do nich? A jak nie to chociaż miejsce skąd strzelają? No i czy jakoś da się oszacować ich liczebność.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline