Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-04-2017, 09:13   #404
Micas
 
Micas's Avatar
 
Reputacja: 1 Micas ma wyłączoną reputację
Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
@Micas

- Ehran nie pokazuje się na forum od początku roku. Nie wiem co z nim. W każdym razie tak mówię tylko jakby pw nie było odpowiedzi od niego.
Przyjalem. Najwyzej zenpecuje postac i przeznacze na mieso armatnie.

Cytat:
- A co do sesji.

1 - Właściwie jak mamy odpisywać? Bo masz w poście parę dni i wątków. Mamy pisać na ten ostatni o ataku czy te inne też? Znaczy pewnie możemy ale nie wiem czy to coś realnie zmieni.
Mozecie wstawic cos na temat poprzednich dni. Przemyslenia i ocene na temat ostatnich wydarzen. Cos, co doda postaciom duszy. Niemniej jednak odpis dot. spotkania z EP lub wizyty u BD jest najwazniejszy.

Cytat:
2 - Ilu może być tych partyzantów w okolicy? Przynajmniej tych o których zdajemy sobie sprawę? I tak mniej więcej jakie są proporcje tych Volgitów do reszty u nich?
Sporo, moze nawet w ilosci kompanii. A Volgitow to sobie policz ilu jest, bo podalem...

Cytat:
3 - Przekazałbym tą info o napaści na tą wiochę z walizką naszym. Tak mówię jakby ktoś odpisywać chciał post, to, że mój hiroł mówi o tym.
Wstaw to do posta jako szybka interpretacje Cotanta, ktora puszcza reszcie przez subwokal.

Cytat:
4 - Czy jak tam się urywamy na koniec posta to jakoś widzimy napastników? Tak by otworzyć ogień do nich? A jak nie to chociaż miejsce skąd strzelają? No i czy jakoś da się oszacować ich liczebność.
Napastnikow jeszcze nie. Niemniej jednak mozecie wstawiac do postow wymiane ogniowa z nimi oraz bliskie spotkania. Maja pelne gwardyjskie pancerze oraz dobra bron laserowa. Kamuflaz lokalny, ale naszywki i bibeloty wskazujace na kompanie najemna "Lazerhawks".

Na dniach bede wrzucal opisy tych 3 grup mercenari do Sali Odpraw.

EDIT 17.04: Dodalem najmitow do Sali Odpraw.
 
__________________
Dorosłość to ściema dla dzieci.

Ostatnio edytowane przez Micas : 17-04-2017 o 16:08. Powód: Edit
Micas jest offline