Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2017, 05:17   #12
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 1 - Zaczynamy :)

- No i zaczęliśmy Udało się nawet przed weekendem


- Co do terminu to tura dla Was na napisanie posta do półn pt. 21.IV. Zobaczymy jak nam to pójdzie. Myślę, że jak bez doc na sam post powinno każdemu wystarczyć czasu na sklecenie posta. Jak będą jakieś problemy to zobaczymy co da się zrobić.


- Ok to teraz parę spraw


- Fajnie, żeście się dostali i jest komu prowadzić te warsztaty I fajnie, że nas wspiera i pomga taka jutrzenka zagł... nadziei się znaczy

- Ok poza tym sprawdźcie czy na pewno Wasze nicki są wpisane w panel i Graczy i BG. Jak nie będzie rabanu uznam, że jest ok.

- Poza tym panel już powinien być widoczny i działać. Mam nadzieję, że choć focie uzupełnicie sobie sami. Co do rozmiarów mniej więcej awki o wymiarach ok 200x200 pikseli. Ale nie będę z linijką sprawdzał. Chodzi głównie o szerokość by za duże nie były (szerokie). Jeśli ktoś miałby kłopot z jakąś obróbką foci niech da znać mnie czy Zombi.

- Te ładne znaczki i imiona BG i te rozdzielniki to oczywiście robota Zombi. Ja to tylko literki tu klikałem

- Co do tekstu tak trochę turystycznie opisana dalsza i bliższa okolica. Mam nadzieję, że nie zaciemnia to obrazu.

- Tekst zaczyna się komunikatem przez radio. Możecie uznać, że każdy z BG jakoś słyszał tą audycję przez jakieś radio w lokalu, kutrze czy coś w ten deseń.

- Scenka akszynowa jest wspólna dla wszystkich. Więc może z różnej perspektywy ale raczej świadkami są wszyscy BG. Potem scenki trochę się rozdzielają na każdą postać ale wiele z tego jest nadal wspólnych. Więc bezpieczniej by czegoś nie zgapić jest przeczytać wszystkie kawałki.

- Jest dobra okazja popisać coś o swojej postaci. Taki start, z wyglądu i cechy charakterystyczne. Tak klasyczniem erpegowo przedstawić swoją postać reszcie Graczy

- Do tego każdy może opisać jeśli chce retrospekcję z ostatnich godzin czy dnia bo w sumie prawie każda postać miała z parę godzin chociaż w okolicy luzu by się jakoś rozejrzeć czy ogarnąć po podróży do Pedelton. Ja tylko ogólnie zaznaczyłem co mieliście w KP wspomniane.

- Na koniec scenki ubrana kobieta wypada z lokalu, wsiada do bryki i odjeżdża. Poza nią i wszystkie postacie są wewnątrz lokalu. Miejcie na uwadze swoje własne posty bo na raczej ograniczonej przestrzeni wszelkie krzyki, biegi, dobywanie broni itd. gwałtowne akcje raczej a się zauważyć.

- No chyba na wstępie tyle. Coś niejasne czy co to pytać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline