Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2017, 17:25   #19
Gienkoslav
 
Reputacja: 1 Gienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputację
Doc, tak jak Nami napisała jest upierdliwy.
Miałem sytuację, gdzie musiałem upić moją postać do nieprzytomności gdyż nie potrafiłem znaleźć czasu i siły by spędzić 3h pisząc dialog kilka dni z rzędu.

Nie jestem przeciwny, ale proponuję by wtedy każdy dostał info, że jakaś tam dyskusja na docu się dzieje i ma zerknąć. No i takie doc'owe dialogi strasznie spowalniają sesję.

Edyta po czytaniu postów w sesyi:

Tak nawiasem to Cześć wszystkim i życzmy sobie udanej zabawy!

@Pipboy Wielkie uznanie za zespolenie naszych side-questów i Kontaktów w jeden splot przyczynowo skutkowy zmuszający bohaterów do działań. Od razu widać, że pełen profesjonalizm.
Postaram się coś skrobnąć wykorzystując wolne dni wielkanocne.

@Zombianna, Widząc avatary innych aż głupio mi wrzucać swojego "rysunkowego" dlatego nie rezygnuję z prośby o wysmyczenie jakichś twarzowych czaszek pasujących do obywatela Missisipi.
 

Ostatnio edytowane przez Gienkoslav : 14-04-2017 o 21:13.
Gienkoslav jest offline