Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2017, 02:41   #21
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Mhmmm... no oczywiście! Robota Zombi, wina Zombi - więc wszelkie pretensje miejcie do niej, echhh. Już się zaczyna, standardowe zagranie ledwo człowiek przez próg przeszedł
- No pewnie. Wreszcie nie będzie chociaż tak całkiem wszystko, że jak źle to zara na MG...




Cytat:
@Pipboy Wielkie uznanie za zespolenie naszych side-questów i Kontaktów w jeden splot przyczynowo skutkowy zmuszający bohaterów do działań. Od razu widać, że pełen profesjonalizm.
Postaram się coś skrobnąć wykorzystując wolne dni wielkanocne.
- A dziękuję, fajno jak się podobało



Cytat:
Ja myślałam byśmy tylko używali gow relacjach z npcami
- Mhm. Generalnie widzę, że doc to w dość ograniczonej formie ale, nie, że w ogóle nie. Hmm... No to ogólniki mamy ustalone tera zostaje te diabliki z detali wyłuskać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline