Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2017, 13:22   #102
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
- Ja nie jestem święcie przekonany o słuszności tego linczu, ale wyznam wam, że wpadłem do Kim zeszłej nocy, była ostra biba i następnego dnia mafia nie dokonała ataku. Wiem, że nie jestem jedynym miastowym, który może powstrzymać mafię, ale jak dotąd nikt nie wyszedł z nowymi informacjami, a na to cały czas czekałem. Skoro nikt nie ma żadnych poszlak, to albo mafia spała, albo moje działania okazały się skuteczne. Mam zatem coraz mniej wątpliwości wobec Kim, ale wciąż mogę się mylić. Może ktoś inny udaremnił im działanie i tego nie powiedział, ale wydaje się to już coraz mniej prawdopodobne. Teraz pewnie będę na celowniku mafii, skoro się już ujawniłem, ale jeśli zginę to koniecznie przyjrzycie się Zordonowi, bo jego tłumaczenie, że nie mógł nic robić nocą jest dla mnie bardzo podejrzane z dość jasnych przyczyn. Bóg i Sknerus wydają się mieć identyczne role. Bóg może być Deadpoolem, który prosi się o lincz, a nawet Lobo, bo wtedy podrzucenie notki, która jasno wskazywała na niego lub Lucyfera mogło, tak paradoksalnie, służyć odwróceniu uwagi. Jasnym jest, że Lobo będzie próbować namieszać swoim Death Note, a Hazard to twardy zawodnik. Poza tym mam wrażenie, że mafia celowo milczy lub pisze rzeczy nie wnoszące nic do dyskusji, bo bardziej kłócimy się między sobą niż działamy na ich niekorzyść.

P.S. Burak też mi się nie podoba, ale nie mam na niego nic poza własną intuicją, która w takich grach zakrawa o paranoję.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019

Ostatnio edytowane przez Warlock : 15-04-2017 o 13:28.
Warlock jest offline