Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2017, 13:43   #103
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Smaug wypreżył się, przeszywając Lucyfera pogardliwym spojrzeniem.

W świecie z którego pochodzę nic o to tobie nie wiadomo albo o tym że masz jakąś władzę nad duszami....mam powody aby ciebie podejrzewać i twoja obrona mnie nie przekonała, chyba że...wzmianka o duszach to sugestia co do twojej roli, być może? Jest tu taki gdzieś podobno nekromanta, Constantine...
Smaug zamyślił się przenosząc spojrzenie na pozostałych.
-Agresywni gracze jak Gollum są użyteczni dla miasta bo prowokują działania i dyskusje, chociaż pewnie on, podobnie jak jeden z aktywniejszych graczy np. Czesio i Sknerus, mogą być również przebiegłymi mafiosami. Mckwacz nie powiedział wprost jaka jest jego rola...ta wypowiedź nie wskazywała jednoznacznie na Czarną Wdowę...
Uważam że powinniśmy kogoś w tej fazie zlinczować, lincze zawsze dają więcej informacji niż bierność- nieaktywnych nie żal więc przenoszę głos na Kim. Jak rozumiem Gollum użył jakieś zdolności ma Kim tej nocy...

Zordon i Burak piszą ale nie mam wrażenia żeby starali się mafii szukać...
 

Ostatnio edytowane przez Lord Melkor : 15-04-2017 o 14:07.
Lord Melkor jest offline