Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2017, 14:28   #106
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację

-Przepraszam za krótkie spóźnienie! Byłem na święceniu jajek z siostrzeńcami!

Wujek SKnerus wpadł zdyszany na ulicę Hell's Kitchen, ale okazało się, że wiele osób wciąż jeszcze śpi. Odniósł się zatem do słów Golluma, które przekazał mu jego wierny lokaj.

Cytat:
Napisał Warlock Zobacz post
Skoro nikt nie ma żadnych poszlak, to albo mafia spała, albo moje działania okazały się skuteczne. Mam zatem coraz mniej wątpliwości wobec Kim, ale wciąż mogę się mylić. Może ktoś inny udaremnił im działanie i tego nie powiedział, ale wydaje się to już coraz mniej prawdopodobne.
-Tłumaczyłem już, że brak zabójstw na koncie mafii może wynikać z wielu sytuacji. Chociażby mogli zaatakować Lobo, który ma nocny immunitet, mogli zaatakować Green Arrowa, GL mógł osłonić kogoś lub siebie, Superman mógł ochronić kogoś w nocy, Spider mógł zablokować mafię i pewnie jest jeszcze możliwość o której zapomniałem. Ba mafia mogła się nawet spóźnić z deklaracją ataku, ale to wydaje się mało prawdopodobne. No w każdym razie jeśli rzeczywiście działałeś skutecznie w nocy gratulacje, ale póki co mamy tylko przypuszczenia.

Cytat:
Napisał Warlock Zobacz post
Teraz pewnie będę na celowniku mafii, skoro się już ujawniłem, ale jeśli zginę to koniecznie przyjrzycie się Zordonowi, bo jego tłumaczenie, że nie mógł nic robić nocą jest dla mnie bardzo podejrzane z dość jasnych przyczyn.

-Zordon oczywiście nie jest zwolniony z podejrzeń, nawet jeżeli rzeczywiście był w więzieniu, ale kto jest póki co? Wydaje mi się, że Lucyfer jest "czysty" bo jego tłumaczenie zdaje się mieć sens, ale to tylko przeczucie. Dziwne, że niebieski kociak wskazuje jako podejrzanych mnie i jego.


Cytat:
Napisał Warlock Zobacz post
Bóg i Sknerus wydają się mieć identyczne role. Bóg może być Deadpoolem, który prosi się o lincz, a nawet Lobo, bo wtedy podrzucenie notki, która jasno wskazywała na niego lub Lucyfera mogło, tak paradoksalnie, służyć odwróceniu uwagi. Jasnym jest, że Lobo będzie próbować namieszać swoim Death Note,

-Tłumaczyłem to już. Dałem do zrozumienia, że mam jedną z kilku ról, ale nie wskazywałem konkretnie którą. Ma to za zadanie utrudnić planowanie mafii. Dla miastowych powinno mieć znaczenie tylko to, że nie jestem negatywną postacią tej bajki. Druga sprawa, że Bóg faktycznie może być Deadpoolem o czym mówiłem już wcześniej. Deklaracja o byciu BW z jednej strony chroni go w nocy, z drugiej chroni także mafię i Lobo przed ewentualnym zgonem co nie jest nam na rękę. Właśnie dlatego nie chcę jednoznacznie napisać jaką rolę mam i dziwię się, że Bóg miałby się tak odkryć. Czy fragment o dubeltówce był prawdą czy fabularnym dodatkiem tego wolę nie zdradzać żeby pozostawić ziarno niepewności.

Cytat:
Napisał Warlock Zobacz post
a Hazard to twardy zawodnik.
-Kim jest Hazard?

Cytat:
Napisał Warlock Zobacz post
P.S. Burak też mi się nie podoba, ale nie mam na niego nic poza własną intuicją, która w takich grach zakrawa o paranoję.
-Mi też burak śmierdzi, ale nie wiem czy gra jak gra bo za bardzo wczuł się fabularnie w warzywo i buraczy, czy ma coś na sumieniu. Co do Kim to z tego co rozumiem lincz na niej opiera się tylko na tym, że jest nieaktywna, a nie na umiejętnościach Golluma. Oczywiście jest to wnerwiające, ale może być spowodowane sytuacją losową. Prędzej czy później i tak dostanie modkilla jeśli to celowa zagrywka. To co jest ważne to powtórzę jeszcze raz: nocni sprawdzający niech nie słuchają się ślepo tego co piszemy tylko starają się żeby Loki nie przewidywał ich posunięć.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline